Menu

Startlijst Onderlinge Wedstrijd 2022

03-07-2022

Startlijst onderlinge wedstrijd 3 juli

Beginnersproef

Losrijden

9.30 uur 1e groep Guus Baas Mistral
    Teun Baas Joska
    Emelie Rokx Signorita
    Dinorah van Rossum Keutel
9.42 uur 2e groep Jitske van Aalst Mistral
    Lotte v/d Beek Signorita
    Jazzley Nijs Dame blanche
    Rosanne Faber Keutel
9.54 uur 3e groep Isabelle van Til Fresco
    Robin Koevoet Joska
    Gina Wolters Katja
    Elfey Dee Keutel
10.06 uur 4e groep Suze v/d Werf Mistral
    Evie Vrauwdeunt Joska
    Willemijn Kouwenoord Signorita
    Sunna Ruitenbeek Dame Blanche

Proefje rijden

10.18 uur 1e groep Suze v/d Werf Mistral
    Evie Vrauwdeunt Joska
    Willemijn Kouwenoord Signorita
    Sunna Ruitenbeek Dame Blanche
10.26 uur 2e groep Isabelle van Til Fresco
    Robin Koevoet Joska
    Gina wolters Katja
    Elfey Dee Keutel
10.34 uur 3e groep Jitske van Aalst Mistral
    Lotte v/d Beek Signorita
    Jazzley Nijs Dame Blanche
    Rosanne Faber Keutel
10.42 uur 4e groep Guus Baas Mistral
    Teun Baas Joska
    Emelie Rokx Signorita
    Dinorah van Rossum  Keutel

B zonder galop (2 groepen)

Losrijden van 10.50 uur t/m 11.00 uur

    Losrijden Proef
11.00 uur Sanne Vriend (L1) Signorita Signortia
11.06 uur Isa Vriend (L1) Bella Mistral
11.12 uur Michelle Glandorf Mira Mira
11.18 uur Floor de Boer Nike Nike
11.24 uur Charlotte Veerman Elvis Katja
11.30 uur Charissa Veerman Mistral Mistral
11.36 uur Domenica Veerman Katja  Katja

Losrijden 2e groep 11.42 uur t/m 11.52 uur

    Losrijden Proef
11.52 uur Hailey Houtman Cheyenne Cheyenne
11.58 uur Hugo den Hartog Mistral Mistral
12.04 uur Wies van Eliveld Katja Katja
12.10 uur Fiene Pörksen Keutel Keutel
12.16 uur Malissa Berkhout Diva Diva

B met galop

Losrijden 12.22 uur t/m 12.32 uur

    Losrijden Proef
12.32 uur Esther v/d Meer Nike Nike
12.38 uur Roos Deen Katja Katja
12.44 uur Riva Joris Cheyenne Cheyenne
12.50 uur Hugo den Hertog Mistral Mistral
12.56 uur Jonathan den Dijcker Elvis Elvis
13.02 uur Charlotte de Haas Nathan Nathan
13.08 uur Ayoum Bakluol Signorita Katja
13.14 uur  Monique de Waal Nike Nike
13.20 uur Emma Sarkmaz Fresco Mistral

L1 (2 groepen)

Losrijden 13.26 t/m 13.36 uur 1e groep

    Losrijden Proef
13.36 uur Liselot v/d Pluijm Mistral Mistral
13.42 uur Anna Waterman Signorita Signorita
13.48 uur Amber Pool Katja Katja
13.54 uur Bregje Bootsman Mira Mira
14.00 uur Kimber Ruitenbeek Boy Boy
14.06 uur Emilie de Haas Nathan Nathan
14.12 uur  Anissa Widad Maeve Maeve
14.18 uur Abby Molenaar Elvis Mistral

Losrijden 14.24 uur t/m 14.34 uur 2e groep

    Losrijden Proef
14.34 uur Jip Appelman Mistral Mistral
14.40 uur Jana Mooij Signorita Signorita
14.46 uur Anne-Lotte v/d Linde Katja Katja
14.52 uur Abigail Koopmans Fresco Mistral
14.58 uur  Yuna v/d Laan Jopie Jopie
15.04 uur Yira Scharn Angela Angela
15.10 uur Natasja Rood Flip Flip
15.16 uur Ronja Boonstra Bella Mistral

L2

Losrijden 15.22 uur t/m 15.32 uur

    Losrijden Proef
15.32 uur Daniëlle Gelinck Danzarin Danzarin
15.38 uur Anna Huisman Dora Dora
15.44 uur Britt van Zanten Brave Brave
15.50 uur Marlotte Jong Bella Bella

M1

Losrijden 15.56 uur t/m 16.02 uur

    Losrijden Proef
16.02 uur Zara Heus Hercules Hercules
16.08 uur Bo Vis Victoria Princess Victoria Princess
16.14 uur Leonie Diender Wild Rose Wild Rose

16.20 uur aansluitend van deze mooie dag een demonstratie van ons 8-tal met als thema Frozen!!!

Hierna volgt de prijsuitreiking!!!

 




Facebook
Youtube
Route

Agenda

03-07-2022 - Startlijst Onderlinge Wedstrijd 2022
27-06-2021 - Onderlinge wedstrijd 2021
03-04-2020 - Kussens, mokken, muismatten en nog veel meer!
16-03-2020 - Maatregelen voor pensionklanten
02-12-2019 - Kerstbomen verkoop
25-11-2019 - Sinterklaas kleurwedstrijd
22-07-2019 - Ponykamp 2e week 2019
15-07-2019 - Ponykamp 1e week 2019
15-07-2019 - Zomervakantie
23-06-2019 - Startlijst Onderlinge wedstrijd 2019
19-05-2019 - Frontriemen Workshop