Menu

Onderlinge wedstrijd 2021

27-06-2021

Startlijst onderlinge wedstrijd 27 juni 2021

Hier kan je zien hoe laat je moet losrijden en hoe laat je je proef moet rijden. Zorg dat je ruim van tevoren aanwezig bent, ongeveer een half uur van tevoren!!!

Beginnersproef

Losrijden 9.15 uur:

Isabel van Til op Mistral * Wies van Eliveld op Nathan * Robin Koevoet op Joska * Lotte van Beek op Signorita * Malissa Berkhout op Dame Blanche.

Losrijden 9.30 uur:

Charlotte de Haas op Mistral * Rosanne Faber op Joska * Lotus Keetman op Nathan * Hailey Houtman op Dame Blanche * Tristan Verwaaijen op Signorita.

Losrijden 9.45 uur:

Naomi Kaaijk op Joska * Maleah Spil op Nathan * Ayoum Baklual op Mistral * Willemijn Kouwenoord op Signorita *  Fiene Pörksen op Dame Blanche.

Proef rijden 10.00 uur:

Naomi Kaaijk op Joska * Maleah Spil op Nathan * Ayoum Baklual op Mistral * Fiene Pörksen op Dame Blanche.

Proef rijden 10.08 uur:

Isabel van Til op Mistral * Wies van Eliveld op Nathan * Lotte van Beek op Signorita.

Proef rijden 10.16 uur:

Hailey Houtman op Mistral * Robin Koevoet op Joska * Tristan Verwaaijen op Signorita * Malissa Berkhout op Dame Blanche

Proef rijden 10.24 uur:

Charlotte de Haas op  Mistral * Lotus Keetman op Nathan * Rosanne Faber op Joska * Wilemijn Kouwenoord op Signorita.

Prijsuitreiking beginnerproef 10.35 uur

 

B1 zonder galop

Losrijden van 10.40 uur tot 10.50 uur

 

 

Proef

Losrijden

10.50

Emma Sarkmaz

Nathan

Nathan

10.58

Jonathan de Dijcker

Jopie

Jopie

11.06

Michelle Glandorf

Signorita

Signorita

 

Prijsuitreiking B1 zonder galop 11.15 uur

 

 

 

 

B1 met galop

Losrijden van 11.20 uur tot 11.30 uur

 

 

Proef

Losrijden

11.30

Sanne Vriend

Nike

Nike

11.36

Abby Molenaar

Mistral

Signorita

11.42

Isa Vriend

Bella

Bella

11.48

Abigail Koopman

Nathan

Nathan

11.54

Monique de Waal

Fresco

Fresco

12.00

Natasja Rood

Flip

Flip

12.06

Jip Appelman

Mistral

Mistral

 

Prijsuitreiking B1 met galop 12.12 uur

 

B2

Losrijden van 12.20 uur tot 12.30 uur

 

 

Proef

Losrijden

12.30

Jip Rozemeijer

Mistral

Mistral

12.36

Liselot v/d Pluijm

Nike

Nike

12.42

Luciënne Valentijn

Bella

Bella

12.48

Esther v/d Meer

Nike

Fresco

12.54

Bregje Bootsman

Signorita

Signorita

13.00

Amber Pool

Elvis

Elvis

 

Prijsuitreiking B2 13.10 uur

 

L1

Losrijden 1e groep van 13.15 uur tot 13.25 uur

 

 

Proef

Losrijden

13.25

Emilie de Haas

Nathan

Nathan

13.31

Senya Alting Siberg

Jack

Jack

13.37

Geertje Wijn

Signorita

Signorita

13.43

Quinn van Hoolwerff

Fresco

Fresco

13.49

Yira Scharn

Nike

Nike

13.55

Marlotte Jong

Bella

Bella

14.01

Anouk Bot

Jopie

Jopie

14.07

Ronja Boonstra

Mistral

Mistral

14.13

Daniëlle van den Berg

Lizzy

Lizzy

 

 

 

 

 

Losrijden 2e groep van 14.19 uur tot 14.29 uur

 

 

Proef

Losrijden

14.29

Yuna van der laan

Nathan

Nathan

14.35

Anne-Lotte van der linde

Signorita

Signorita

14.41

Jana Mooij

Fresco

Fresco

14.47

Fellery Stolte

Kim

Kim

14.53

Elles Rezee

Angela

Angela

14.59

Judith Robert

Lizzy

Lizzy

15.05

Lutein Vis

Nathan

Mistral

15.11

Britt van Zanten

Brave

Brave

15.17

Amber Wagner

Zuus

Zuus

 

Prijsuitreiking L1 15.23 uur

 

L2

Losrijden van 15.28 uur tot 15.38 uur

 

 

Proef

Losrijden

15.38

Gioya Bordes

Topgun

Topgun

15.44

Bo Vis

Gitano

Gitano

15.50

Anna Huisman

Bodine

Bodine

 

Prijsuitreiking L2 16.00 uur

 

Hou goed in de gaten of het op schema loopt. Zodat je op tijd klaar staat. Het kan altijd inlopen of uitlopen.

Succes allemaal!!!!

 




Facebook
Youtube
Route

Agenda

27-06-2021 - Onderlinge wedstrijd 2021
03-04-2020 - Kussens, mokken, muismatten en nog veel meer!
16-03-2020 - Maatregelen voor pensionklanten
02-12-2019 - Kerstbomen verkoop
25-11-2019 - Sinterklaas kleurwedstrijd
22-07-2019 - Ponykamp 2e week 2019
15-07-2019 - Ponykamp 1e week 2019
15-07-2019 - Zomervakantie
23-06-2019 - Startlijst Onderlinge wedstrijd 2019
19-05-2019 - Frontriemen Workshop